Iskolánk 6 tanulója vett részt a Szent János Katolikus Általános Iskola által rendezett Egyházmegyei-, Határon túli-, Kistérségi- és Városi Természettudományi versenyen. 


A verseny 3-4.osztályos csoportjában Kléh Sára 4. osztályos és Mákszem Bence 3. osztályos tanulók III. helyezést értek el. Felkészítő tanáraik Pajor Erika és osztályfőnökeik Garajszkiné Laczkó Adrienn és Telek Ildikó

Az 5-6. osztályos csoportban két hatodikos tanuló Portik Petra és Ponyiczki Ádám Szabolcs I. helyezettek lettek. Felkészítő tanáruk Enyedi Mónika.

 
A 7-8.osztályos korosztály számára meghirdetett Természettudományi versenyen Bozsik Henrietta és Parancs Máté 8. osztályos tanulókat különdíjasként jutalmazták. Felkészítő tanáraik Ordasiné Kovács Erzsébet, Papp Györgyné, Ladányi Klára és Enyedi Mónika


Gratulálunk tanulóinknak!verseny